Jak zarobić na targu rolnym?

Lubisz przechadzać się po targu rolnym w swojej okolicy w każdą sobotę rano. Oprócz tego, że kupujesz świeże produkty, wypieki i domowe rękodzieła na prezenty, masz poczucie, że wspierasz lokalnych gospodarzy i producentów. Dodatkowo, miło jest spotkać na targu przyjaciół.

Rzeźbienie w drewnie, które wykonujesz, to zabawne hobby, a przyjaciele zachwycali się twoimi gotowymi projektami. Zachęcali cię do tworzenia kolejnych i sprzedawania ich. Być może posiadanie stoiska na lokalnym targu rolnym byłoby warte spróbowania.

Czytaj więcej...

Sprzedaż pośrednia warzyw i owoców

Marketing gospodarstwa rolnego jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o jego sukcesie. Sukcesie gospodarstwa rolnego, które zajmuje się uprawą warzyw i owoców. Marketing gospodarstwa rolnego obejmuje wszystkie działania i decyzje podejmowane przez producentów. Decyzje te sięgają od wyboru najbardziej rynkowych upraw do podjęcia decyzji o tym, jak najlepiej dostarczyć konsumentom warzywa i owoce wysokiej jakości z zyskiem. Jednakże, wbrew powszechnemu przekonaniu, marketing gospodarstwa rolnego nie zaczyna się po wyprodukowaniu plonu na polu. Zamiast tego, alternatywy marketingowe należy rozważyć jeszcze przed rozpoczęciem produkcji.

Czytaj więcej...

Targ rolny

Targ rolny, to świetne miejsce, aby znaleźć wysokiej jakości produkty, warzywa od rolnika, owoce do domu, często w bardziej rozsądnych cenach niż to, co można znaleźć w przeciętnym dużym sklepie spożywczym. Stworzenie jednego z tych rynków wymaga więcej pracy niż tylko zachęcanie producentów rolnych, sadowników, rolników do dodawania ogłoszeń warzyw za darmo; od wyboru miejsca na rynku do rozpowszechniania informacji o nim. Istnieje wiele czynników, które należy rozważyć przy tworzeniu rynku rolnego.

Czytaj więcej...

Targ warzywny, dlaczego warto go wspierać?

Targ warzywny umożliwia Ci lepsze odżywianie

Wiele produktów spożywczych dostępnych w sklepach jest wysoko przetworzonych i uprawianych z użyciem pestycydów. Niektóre z nich są napromieniowywane, woskowane lub gazowane podczas transportu. Praktyki te mogą mieć negatywny wpływ na Twoje zdrowie. W przeciwieństwie do tego, większość owoców do domu i warzyw od rolnika na lokalnym targu rolnym jest minimalnie przetworzona lub wcale. Wielu z polskich rolników dokłada wszelkich starań, by uprawiać jak najbardziej odżywcze warzywa i owoce, stosując zrównoważone techniki uprawy, zbierając warzywa i owoce tuż przed rynkiem.

Czytaj więcej...

Reklama warzyw i owoców

Czy wiesz, że osoby klikające w reklamy są o 50% bardziej skłonne do zakupu produktów niż odwiedzający stronę organiczną? Płatna reklama jest doskonałym sposobem, aby sprzedać warzywa i owoce, aby uzyskać nowe kanały sprzedaży, które są zyskowne. Jeśli nie masz strategii reklamowej, brakuje Ci cennych możliwości, aby wykorzystać wzrost popytu na lokalne warzywa i owoce oraz rzemieślnicze produkty spożywcze.

Czytaj więcej...

Cześć!

Szukamy dostawców świeżych owoców i warzyw!

Prześlij nasz adres, PlonyPola.pl osobie, od której kupujesz na lokalnym rynku warzywa i owoce.

Poproś, aby dodał swoje ogłoszenie. Za darmo!