Sprzedaż pośrednia warzyw i owoców

Marketing gospodarstwa rolnego jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o jego sukcesie. Sukcesie gospodarstwa rolnego, które zajmuje się uprawą warzyw i owoców. Marketing gospodarstwa rolnego obejmuje wszystkie działania i decyzje podejmowane przez producentów. Decyzje te sięgają od wyboru najbardziej rynkowych upraw do podjęcia decyzji o tym, jak najlepiej dostarczyć konsumentom warzywa i owoce wysokiej jakości z zyskiem. Jednakże, wbrew powszechnemu przekonaniu, marketing gospodarstwa rolnego nie zaczyna się po wyprodukowaniu plonu na polu. Zamiast tego, alternatywy marketingowe należy rozważyć jeszcze przed rozpoczęciem produkcji.

Czytaj więcej...

Lokalny targ rolny, dlaczego warto go wspierać?

Targ rolny umożliwia Ci lepsze odżywianie

Wiele produktów spożywczych dostępnych w sklepach jest wysoko przetworzonych i uprawianych z użyciem pestycydów. Niektóre z nich są napromieniowywane, woskowane lub gazowane podczas transportu. Praktyki te mogą mieć negatywny wpływ na Twoje zdrowie. W przeciwieństwie do tego, większość owoców do domu i warzyw od rolnika na lokalnym targu rolnym jest minimalnie przetworzona lub wcale. Wielu z polskich rolników dokłada wszelkich starań, by uprawiać jak najbardziej odżywcze warzywa i owoce, stosując

Czytaj więcej...

Reklama warzyw i owoców

Czy wiesz, że osoby klikające w reklamy są o 50% bardziej skłonne do zakupu produktów niż odwiedzający stronę organiczną? Płatna reklama jest doskonałym sposobem, aby sprzedać warzywa i owoce, aby uzyskać nowe kanały sprzedaży, które są zyskowne. Jeśli nie masz strategii reklamowej, brakuje Ci cennych możliwości, aby wykorzystać wzrost popytu na lokalne warzywa i owoce oraz rzemieślnicze produkty spożywcze.

Czytaj więcej...

Targ rolny

Targ rolny, to świetne miejsce, aby znaleźć wysokiej jakości produkty, warzywa od rolnika, owoce do domu, często w bardziej rozsądnych cenach niż to, co można znaleźć w przeciętnym dużym sklepie spożywczym. Stworzenie jednego z tych rynków wymaga więcej pracy niż tylko zachęcanie producentów rolnych, sadowników, rolników do dodawania ogłoszeń warzyw za darmo; od wyboru miejsca na rynku do rozpowszechniania informacji o nim. Istnieje wiele czynników, które należy rozważyć przy tworzeniu rynku rolnego.

Czytaj więcej...

Od rolnika na stół

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś jak warzywa i owoce trafiają od rolnika na stół? Co się dzieje z warzywami i owocami, które kupujesz? Oto spojrzenie na to, jak żywność jest uprawiana, zbierana i dostarczana do sklepów warzywnych.

Klienci spędzają mnóstwo czasu na wybieraniu świeżych produktów - najlepszych jabłek, najświeższej zieleniny, najdojrzalszych pomidorów. Przechodząc przez dział produktów w sklepie warzywnym, przyjrzyj się uważnie na przykład kapuście lub kalafiorowi. Wiesz, że należy sprawdzić, czy nie ma na niej skaz lub czy nie wydaje się dojrzała.

Czytaj więcej...

Cześć!

Szukamy dostawców świeżych owoców i warzyw!

Prześlij nasz adres, PlonyPola.pl osobie, od której kupujesz na lokalnym rynku warzywa i owoce.

Poproś, aby dodał swoje ogłoszenie. Za darmo!