Sprzedaż pośrednia warzyw i owoców

Marketing gospodarstwa rolnego jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o jego sukcesie. Sukcesie gospodarstwa rolnego, które zajmuje się uprawą warzyw i owoców. Marketing gospodarstwa rolnego obejmuje wszystkie działania i decyzje podejmowane przez producentów. Decyzje te sięgają od wyboru najbardziej rynkowych upraw do podjęcia decyzji o tym, jak najlepiej dostarczyć konsumentom warzywa i owoce wysokiej jakości z zyskiem. Jednakże, wbrew powszechnemu przekonaniu, marketing gospodarstwa rolnego nie zaczyna się po wyprodukowaniu plonu na polu. Zamiast tego, alternatywy marketingowe należy rozważyć jeszcze przed rozpoczęciem produkcji.

Czytaj więcej...

Lokalny targ rolny, dlaczego warto go wspierać?

Targ rolny, to jedno z tych, nielicznych miejsc, do którego wracamy z nadzieją aby odkryć smaki i zapachy dzieciństwa. Od delektowania się produktami u szczytu świeżości po spotkania z ludźmi, którzy je uprawiają, to wszystko i wiele więcej oferuje każdy targ rolny. Istnieje niezliczona ilość powodów, dla których warto wspierać lokalne targi rolne. Oto tylko kilka z nich!

Targ rolny oferuje Ci naturalne smaki

Owoce i warzywa, które kupujesz na lokalnym targu rolnym są najświeższe i najsmaczniejsze z dostępnych. Owoce mogą w pełni dojrzewać na polu i są dostarczane bezpośrednio do Ciebie - bez transportu na duże odległości, bez gazowania w celu symulacji procesu dojrzewania, bez przechowywania tygodniami w chłodni lub magazynie. Warzywa i owoce na targu rolnym są tak prawdziwe, jak to tylko możliwe - świeże od rolnika, sadownika z gospodarstwa.

Czytaj więcej...

Reklama warzyw i owoców

Czy wiesz, że osoby klikające w reklamy są o 50% bardziej skłonne do zakupu produktów niż odwiedzający stronę organiczną? Płatna reklama jest doskonałym sposobem, aby sprzedać warzywa i owoce, aby uzyskać nowe kanały sprzedaży, które są zyskowne. Jeśli nie masz strategii reklamowej, brakuje Ci cennych możliwości, aby wykorzystać wzrost popytu na lokalne warzywa i owoce oraz rzemieślnicze produkty spożywcze.

Czytaj więcej...

Targ rolny

Targ rolny, to świetne miejsce, aby znaleźć wysokiej jakości produkty, warzywa od rolnika, owoce do domu, często w bardziej rozsądnych cenach niż to, co można znaleźć w przeciętnym dużym sklepie spożywczym. Stworzenie jednego z tych rynków wymaga więcej pracy niż tylko zachęcanie producentów rolnych, sadowników, rolników do dodawania ogłoszeń warzyw za darmo; od wyboru miejsca na rynku do rozpowszechniania informacji o nim. Istnieje wiele czynników, które należy rozważyć przy tworzeniu rynku rolnego.

Czytaj więcej...

Od rolnika na stół

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś jak warzywa i owoce trafiają od rolnika na stół? Co się dzieje z warzywami i owocami, które kupujesz? Oto spojrzenie na to, jak żywność jest uprawiana, zbierana i dostarczana do sklepów warzywnych.

Klienci spędzają mnóstwo czasu na wybieraniu świeżych produktów - najlepszych jabłek, najświeższej zieleniny, najdojrzalszych pomidorów. Przechodząc przez dział produktów w sklepie warzywnym, przyjrzyj się uważnie na przykład kapuście lub kalafiorowi. Wiesz, że należy sprawdzić, czy nie ma na niej skaz lub czy nie wydaje się dojrzała.

Czytaj więcej...

Cześć!

Szukamy dostawców świeżych owoców i warzyw!

Prześlij nasz adres, PlonyPola.pl osobie, od której kupujesz na lokalnym rynku warzywa i owoce.

Poproś, aby dodał swoje ogłoszenie. Za darmo!