Plony prosto z pola. Kilka prostych warzyw w uprawie

Wypełnij swój ogród łatwymi w uprawie warzywami!

Czy marzysz o zbieraniu własnych, domowych warzyw, ale nie wiesz, od czego zacząć? Niezależnie od tego, czy masz kilka pojemników na balkonie, czy pełnowymiarową działkę rekreacyjną, istnieje mnóstwo pysznych owoców i warzyw, które łatwo wyhodować samemu. Oto dziesięć warzyw do własnej uprawy dla początkujących...

  • Liście sałaty
  • Rzodkiewka
  • Ziemniaki
  • Groch
  • Cebula dymka
  • Bób
  • Bób
  • Cebula i czosnek
  • Pomidory
  • Buraki

Czytaj więcej...

Prosto z pola. Dlaczego warto kupować lokalnie?

Kupuj prosto z pola. Zatrzymaj swoje pieniądze tam, gdzie mieszka Twoje serce, wspieraj gospodarkę przyjaciół i sąsiadów oraz buduj społeczność, która rozwija się, myśląc przede wszystkim lokalnie.

Niewielkie, lokalne firmy tworzą społeczności, które są bardziej zamożne, połączone i ogólnie lepiej sytuowane w szerokim zakresie wskaźników. Kiedy kupujemy prosto z pola w niezależnych, lokalnych firmach, a nie w krajowych sieciach, znacznie większa część naszych pieniędzy wraca do lokalnej gospodarki - aby dokonać zakupów w firmach naszych przyjaciół, wspierać lokalne firmy, pomóc naszym sąsiadom w potrzebie i wesprzeć nasze lokalne gospodarstwa rolne - co ostatecznie wzmacnia podstawy całej naszej społeczności.

Czytaj więcej...

Prosto z pola, korzyści płynące z jedzenia lokalnej żywności

Ruch "prosto z pola" bardzo się rozwinął i nie bez powodu, korzyści płynących z jedzenia lokalnej żywności jest mnóstwo; od odżywiania po względy środowiskowe i społeczne, teraz bardziej niż kiedykolwiek ważne jest, aby wspierać lokalnego rolnika: oto kilka korzyści płynących z jedzenia lokalnej żywności.

Jeśli śledzisz na Facebooku lub kiedykolwiek byłaś na lokalnym targu rolnym, wiesz jak ważne są zakupy i jedzenie lokalne. Plony Pola, portal ogłoszeń lokalnych, dostajemy mnóstwo pytań na różne tematy, składniki odżywcze, czy dieta roślinna, wiedza może być wartościowa, jeśli chodzi o dobre odżywianie, nic nie jest ważniejsze niż jakość jedzenia, które spożywamy. Podstawą każdej dobrej diety, bez względu na to, co jest Twoim celem, jest określona przez żywności jaką jesz. Niezależnie od tego, czy starasz się schudnąć, zwiększyć energię, trenować do maratonu, czy po prostu chcesz jeść trochę lepiej, nic nie będzie miało większego wpływu na Twój cel niż jakość jedzenia, które spożywasz.

Czytaj więcej...

Cześć!

Szukamy dostawców świeżych owoców i warzyw!

Prześlij nasz adres, PlonyPola.pl osobie, od której kupujesz na lokalnym rynku warzywa i owoce.

Poproś, aby dodał swoje ogłoszenie. Za darmo!