Konto na Plony Pola

Jak Publikować ogłoszenia na PlonyPola?

PlonyPola ogłoszenia sprzedaży warzyw, owoców za DARMO!

Utwórz profil na PlonyPola

  • Utwórz konto na plonypola.pl -
  • Wprowadź swoje dane.
  • Kliknij w link w wiadomości. Na podane adres email otrzymasz wiadomość. Kliknij na zamieszczony w niej link, aby aktywować konto.

Czytaj więcej...

Plony Pola pytania i odpowiedzi

Dlaczego powinienem kupować lokalnie warzywa i owoce?

Po pierwsze, rolnicy dostarczają warzywa wysokiej jakości i po atrakcyjnych cenach. To, co również zapewniają, to platforma, która pomaga lokalnym rolnikom zarabiać więcej, ponieważ nie płacą pośrednikom i nie być niezależnym od większych odbiorców, handlowców lub pośredników.

W jaki sposób rolnicy otrzymują wsparcie ode mnie?

Kupujesz bezpośrednio. od rolników. 100% ceny jaką płacisz trafia bezpośrednio do rolnika. Portal PlonyPola nie pobiera opłat. Oferty, które widzisz na portalu Plony Pola, to oferty rolników, producentów rolnych, rzemieślniczych zakładów spożywczych. Portal umożliwia sprawdzenie oferty każdego dostawcy, poprzez sprawdzenie jego profilu. Zarówno w zakresie asortymentu, jak i obszaru działania.

Czytaj więcej...

Jak działa Plony Pola?

Portal producentów rolnych Plony Pola pomoże Ci zwiększyć sprzedaż

Platforma Plony Pola pozwala producentom rolnym oferować produkty bezpośrednio konsumentom. Jest ona tworzona specjalnie do sprzedaży lokalnej żywności bezpośrednio od rolników, konsumentom.

Producenci żywności mogą stworzyć swój profil internetowy, określić ofertę, opisać zasady współpracy, dostaw bez pośrednictwa sklepów czy dystrybutorów.

Platforma Plony Pola pozwala zrzeszać lokalnych producentów rolnych, rolników, sadowników. Znając swoją lokalizację i produkty sąsiadów. Każdy rolnik może w prosty i szybki sposób uzupełnić i rozszerzyć swoją ofertę o warzywa i owoce uprawiane przez sąsiadów. Łącząc oferty kilku rolników, producent żywności może zoptymalizować dostawy, generować większy dochód oraz lepiej zarządzać czasem. Rozwijając w ten sposób lokalną branże producentów żywności.

Czytaj więcej...

Plony Pola, o nas

Portal lokalnych rolników i sadowników Plony Pola to projekt polegający na stworzeniu miejsca w internecie, aby promować świeże owoce i warzywa bezpośrednio od rolników i producentów do klientów. Każdy z nas zna ceny i jakość owoców w supermarketach i chcieliśmy zaoferować lepsze i zdrowsze produkty. Dzięki Plony Pola poznasz rolników, sadowników, producentów rolnych, którzy uprawiają i dbają o owoce i warzywa, które jesz.

Plony Pola to projekt pro publico bono. Nie zarabiamy NIC za umożliwienie prezentowania oferty rolników i producentów rolnych na portalu. 100% Twoich pieniędzy za zakup warzyw i owoców trafia do rolników. To Ty bezpośrednio im płacisz.

Czytaj więcej...

PlonyPola Nasza misja

Misja Plony Pola

Misją PlonyPola jest łączenie rolników, sadowników i rzemieślniczych producentów żywności z ich lokalną społecznością. Wspieramy długoterminowe zaangażowanie w świeżą, zrównoważoną, lokalnie produkowaną żywność.

Plony Pola nasze zobowiązania

Wygoda

Osoby zaangażowane w produkcję lokalnej, zrównoważonej żywności mają na głowie wiele spraw. Potrzebują łatwego i efektywnego portalu ogłoszeniowego, na którym mogą promować swoją ofertę świeżych warzyw, soczystych owoców. Aby nawiązywać kontakty sprzedaży bezpośredniej lokalnym konsumentom i firmom. Naszym celem jest zapewnienie łatwej w użyciu aplikacji zarówno dla sprzedających, jak i kupujących.

Czytaj więcej...

Cześć!

Szukamy dostawców świeżych owoców i warzyw!

Prześlij nasz adres, PlonyPola.pl osobie, od której kupujesz na lokalnym rynku warzywa i owoce.

Poproś, aby dodał swoje ogłoszenie. Za darmo!