PlonyPola Nasza misja

Misja Plony Pola

Misją PlonyPola jest łączenie rolników, sadowników i rzemieślniczych producentów żywności z ich lokalną społecznością. Wspieramy długoterminowe zaangażowanie w świeżą, zrównoważoną, lokalnie produkowaną żywność.

Plony Pola nasze zobowiązania

Wygoda

Osoby zaangażowane w produkcję lokalnej, zrównoważonej żywności mają na głowie wiele spraw. Potrzebują łatwego i efektywnego portalu ogłoszeniowego, na którym mogą promować swoją ofertę świeżych warzyw, soczystych owoców. Aby nawiązywać kontakty sprzedaży bezpośredniej lokalnym konsumentom i firmom. Naszym celem jest zapewnienie łatwej w użyciu aplikacji zarówno dla sprzedających, jak i kupujących.

Przejrzysta strona

Nie mamy żadnych ukrytych opłat. Rolnicy i producenci żywności rzemieślniczej sami ustalają i zarządzają swoimi cenami. Kupujący również nie ponoszą żadnych opłat, dzięki czemu rolnicy mogą korzystać w 100% z wartości, którą tworzą bez ponoszenia kosztów.

Prosty w obsłudze portal drobnych rolników i sadwników

Zdajemy sobie sprawę, że rolnictwo, sadownictwo i produkcja żywności to skomplikowane przedsięwzięcia. Stworzyliśmy prosty i intuicyjny obsłudze portal ogłoszeniowy, który pozwala oszczędzać czas zarówno sprzedającym jak kupującym.

Plony Pola to …

Plony Pola to portal dostawców warzyw i owoców jest zbudowany z wizją tworzenia społeczności lokalnej.

Pragniemy zmienić sposób, w jaki rolnictwo jest postrzegane w społeczeństwie. Jako miejsce, gdzie się produkuje wysokiej jakości, zdrową, bezpieczną żywność. Pragniemy, aby konsumencie postrzegali rolników jako zajęcie przynoszące zadowolenie z życia i fajny sposób na nie.

Portal drobnych rolników Plony Pola umożliwiamy producentom rolnym dostęp do rynku i konsumentów. Dzięki naszej platformie rolnicy zyskują więcej konsumentów, co zwiększa ich dochody oraz zmniejsza uzależnienie od pośredników. Podczas gdy rolnicy odzyskują zaufanie i szacunek, na które zasługują, konsumenci i kupujący warzywa i owoce otrzymują produkty dobrej jakości w rozsądnej cenie od sowich dalszych sąsiadów.

Plony Pola, co robimy?

Plony Pola portal dostawców warzyw i owoców łączy rolników z konsumentami poprzez dedykowaną aplikację www.

Cześć!

Szukamy dostawców świeżych owoców i warzyw!

Prześlij nasz adres, PlonyPola.pl osobie, od której kupujesz na lokalnym rynku warzywa i owoce.

Poproś, aby dodał swoje ogłoszenie. Za darmo!