Plony Pola, o nas

Portal lokalnych rolników i sadowników Plony Pola to projekt polegający na stworzeniu miejsca w internecie, aby promować świeże owoce i warzywa bezpośrednio od rolników i producentów do klientów. Każdy z nas zna ceny i jakość owoców w supermarketach i chcieliśmy zaoferować lepsze i zdrowsze produkty. Dzięki Plony Pola poznasz rolników, sadowników, producentów rolnych, którzy uprawiają i dbają o owoce i warzywa, które jesz.

Plony Pola to projekt pro publico bono. Nie zarabiamy NIC za umożliwienie prezentowania oferty rolników i producentów rolnych na portalu. 100% Twoich pieniędzy za zakup warzyw i owoców trafia do rolników. To Ty bezpośrednio im płacisz.

Ponieważ to rolnicy i sadownicy wykonują najcięższą pracę, jest to logiczne i sprawiedliwe. Niestety w dzisiejszych czasach wciąż muszą walczyć o lepszy swój byt. Są sytuacje, w których spotykają swoje lub bardzo podobne produkty z wysokimi cenami w supermarketach. Chcemy powoli zmienić obecny system, tak aby rolnicy, sadownicy, producenci rolni również byli lepiej, może bardziej sprawiedliwie wynagradzani.

Wierzymy również, że drobne rolnictwo jest przyszłością, a właściwie powinno być teraźniejszością wsi. Staramy się współpracować z lokalnymi rolnikami, którym możemy zaufać. W ten sposób promujemy lokalnych rolników, sadowników, którzy oferują warzywa i owoce dobrej jakości, również prawdziwie ekologiczne warzywa i owoce.

Drobni rolnicy i sadownicy nie posiadają wielkich chłodni ani dużych magazynów. Warzywa i owoce trafiają bezpośrednio z pola do Twojego domu. Są one tak świeże, że w przypadku niektórych warzyw i owoców musisz poczekać kilka dni, zanim będziesz mógł je zjeść.

Naszym celem jest promowanie polskich, lokalnych warzyw i owoców. Łączenie rolników z klientami. Umożliwienie dostarczania Tobie najsmaczniejszych i najzdrowszych sezonowych owoców i warzyw oraz poprawa warunków życia polskich rolników.

Cześć!

Szukamy dostawców świeżych owoców i warzyw!

Prześlij nasz adres, PlonyPola.pl osobie, od której kupujesz na lokalnym rynku warzywa i owoce.

Poproś, aby dodał swoje ogłoszenie. Za darmo!