Jak działa Plony Pola?

Portal producentów rolnych Plony Pola pomoże Ci zwiększyć sprzedaż

Platforma Plony Pola pozwala producentom rolnym oferować produkty bezpośrednio konsumentom. Jest ona tworzona specjalnie do sprzedaży lokalnej żywności bezpośrednio od rolników, konsumentom.

Producenci żywności mogą stworzyć swój profil internetowy, określić ofertę, opisać zasady współpracy, dostaw bez pośrednictwa sklepów czy dystrybutorów.

Platforma Plony Pola pozwala zrzeszać lokalnych producentów rolnych, rolników, sadowników. Znając swoją lokalizację i produkty sąsiadów. Każdy rolnik może w prosty i szybki sposób uzupełnić i rozszerzyć swoją ofertę o warzywa i owoce uprawiane przez sąsiadów. Łącząc oferty kilku rolników, producent żywności może zoptymalizować dostawy, generować większy dochód oraz lepiej zarządzać czasem. Rozwijając w ten sposób lokalną branże producentów żywności.

Utwórz konto na Plony Pola

  • Utwórz darmowe konto na PlonyPola. 
  • Na adres email, który użyłeś w procesie tworzenia konta otrzymasz wiadomość z linkiem do PlonyPola. Musisz kliknąć link. Potwierdzi on Twój adres email, aktywuje konto na PlonyPola.
  • Uzupełnij dane Twojego konta. Dodaj opis, lokalizację, zdjęcie i dane adresowe– możesz dodać tylko jedno zdjęcie.
  • Określ dni, w których dostarczasz owoce i warzywa do klientów. 

Oferta warzyw i owoców, rolniczych produktów rzemieślniczych 

  • Dodaj produkty. Każdy produkt to oddzielne ogłoszenie. 
  • Uzupełnij cechy produktu / ogłoszenia: cenę, dostępność, opis, zdjęcia – możesz dodać do 3 zdjęć do każdego produktu. Określ zasady zamówień, w ten sposób, jaki jest dla ciebie wygodny i zyskowny. 

Wszystkie powyższe informacje są jawne dla klientów. Klienci, w procesie przeglądania portalu będą  mogli je widzieć, a na ich podstawie będą podejmować decyzje zakupowe. 

Pamiętaj, że bardzo istotną informacją jest obszar, na którym dostarczasz produkty. To jest podstawowe kryterium wyboru dostawcy na stronie www. 

Rozpocznij przyjmowanie zamówień natychmiast. Skopiuj bezpieczny link do Twojego profilu i oferty na PlonyPola i wklej do Twojego profilu na swojej stronie internetowej lub profilu na Facebooku.

PlonyPola prezentuje Twoje ogłoszenia z warzywami, owocami, rolniczymi produktami rzemieślniczymi-jest jak darmowy koszyk na zakupy na stronie internetowej Twojego gospodarstwa. Jest zaprojektowany tak, aby ułatwić Ci sprzedaż, abyś pozyskał więcej klientów.

Darmowy portal Plony Pola jest zbudowany jako system ogłoszeniowy. Dzięki czemu możesz łatwo pozyskać nowych klientów. Sam umówisz się w jaki sposób dostarczysz warzywa i owoce bezpośrednio do klientów. 

Klienci docenią Twoje świeże warzywa, pachnące owoce. Dowóz bezpośrednio do domu jest również dodatkową wartością. Ty ustalasz bezpośrednio z klientem, jakie informacje potrzebujesz, aby zrealizować zamówienia. My dajemy Ci możliwość pozyskania nowych, zyskownych klientów, aby wypełnić zamówieniami Twój wyjazd do miasta pełen pudełek wypełnionych warzywami i owocami do dostawy.

Oferując swoim klientom dostawę warzyw, dowóz owoców do domu z pewnością poszerzysz swoją bazę klientów. Korzystając z PlonyPola, możesz łatwo ustawić promień dostawy, oferować dostawy.

Jeśli współpracujesz z inną firmą w zakresie dostawy produktów, możesz korzystać z jej usługi. Wliczyć ich koszt dostawy w ceny dostaw owoców i warzyw.

Plony Pola daje Ci narzędzie do współpracy z innymi producentami żywności w Twojej okolicy. Możesz na stronie www sprawdzić jacy, inni rolnicy i sadownicy również oferują, aby zaoferować skoordynowaną dostawę. 

Wiedza o tym, co oferujesz

Dostarczamy Ci informacji potrzebnych do zarządzania Twoimi ogłoszeniami. Informacje o ogłoszeniach oferują wgląd w najlepiej sprzedające się produkty.

Cześć!

Szukamy dostawców świeżych owoców i warzyw!

Prześlij nasz adres, PlonyPola.pl osobie, od której kupujesz na lokalnym rynku warzywa i owoce.

Poproś, aby dodał swoje ogłoszenie. Za darmo!