Plony Pola pytania i odpowiedzi

Dlaczego powinienem kupować lokalnie warzywa i owoce?

Po pierwsze, rolnicy dostarczają warzywa wysokiej jakości i po atrakcyjnych cenach. To, co również zapewniają, to platforma, która pomaga lokalnym rolnikom zarabiać więcej, ponieważ nie płacą pośrednikom i nie być niezależnym od większych odbiorców, handlowców lub pośredników.

W jaki sposób rolnicy otrzymują wsparcie ode mnie?

Kupujesz bezpośrednio. od rolników. 100% ceny jaką płacisz trafia bezpośrednio do rolnika. Portal PlonyPola nie pobiera opłat. Oferty, które widzisz na portalu Plony Pola, to oferty rolników, producentów rolnych, rzemieślniczych zakładów spożywczych. Portal umożliwia sprawdzenie oferty każdego dostawcy, poprzez sprawdzenie jego profilu. Zarówno w zakresie asortymentu, jak i obszaru działania.

Czy mogę kupować bezpośrednio od rolników, producentów?

Tak, oferty na portalu są to oferty rolników, sadowników i producentów rolnych. Portal PlonyPola to portal peer to peer, łączący bezpośrednio dostawców z konsumentami.  Rolnicy tworzą swoje ogłoszenia po zaakceptowaniu regulaminu. To oni są twórcami treści ogłoszeń oraz zdjęć.

Ty zamawiając warzywa i owoce bezpośrednio rozmawiasz i komunikujesz się z dostawcą. Portal nie pośredniczy w żaden sposób w tych transakcjach, poza publikacją ogłoszenia rolnika, sadownika, producenta. Zdarza się, że na portalu ogłoszenia publikują drobni handlowcy.

Jakie produkty mogę kupić na platformie Plony Pola?

Od teraz możesz zamawiać bezpośrednio u dostawców warzywa i owoce. Wkrótce umożliwimy dodawanie innych ogłoszeń lokalnych produktów spożywczych.

Co zrobić, jeśli warzywa nie są zgodne z oczekiwaniami?

Możesz wysłać do nas maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ze zdjęciami produktów, z których nie jesteś zadowolony i nie zapomnij wspomnieć o ID dostawcy. Nasz zespół wsparcia odpowiada w ciągu 2 dni roboczych.

W jaki sposób utrzymywana jest higiena i świeżość do momentu dotarcia dostawy do mnie?

Świeżość: Rolnicy oferują świeże warzywa i owoce. Zarządzają czasem dostaw tak, abyś otrzymał produkty świeże i smaczne.

To rolnicy i sadownicy decydują kiedy realizują zamówienia, dostarczają produkty. Zakładamy, że producenci rolni odpowiedzialni za dostawy są świadomi zasad higieny.

Co jeśli dostarczona ilość warzyw lub owoców nie jest zgodna z zamówieniem?

Opieramy się na zaufaniu. Informujemy dostawców w zakresie polityki dostaw, aby uczulić, że nie powinno być błędów w ilościach dostarczanych warzyw i owoców. Jeśli pojawi się taki przypadek, możesz wysłać do nas maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ze swoim problemem, a zostanie on rozwiązany.

Co jeśli dostawa nie zostanie zrealizowana na czas?

Portal PlonyPola nie pośredniczy w transakcjach. Ty zamawiasz warzywa do domu bezpośrednio u rolnika. Rolnicy dostarczają warzywa i owoce w określonych dniach i przedziałach czasowych. Zwracamy im uwagę, że dostawy powinny odbywać się w wyznaczone dni. Prosimy , aby o każdej zmianie informowali klientów.

Jeśli klient jest skłonny odebrać zamówione warzywa i owoce od swojego sąsiada podczas nieobecności to jest bardzo dobre i rekomendowane rozwiązanie.

Mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z identyfikatorem dostawcy pomaga nam szybciej rozwiązać problem.

Czym różni się portal PlonyPola od innych firm z branży spożywczej online?

Nie jesteśmy sklepem. Nie zarabiamy na pobieraniu opłat od rolników, sadowników rzemieślniczych zakładów produkcyjnych.

Nasz portal Plony Pola ma wpływ na każdego uczestnika łańcucha wartości, jak rolnicy, sadownicy i drobni producenci rolni. Pracujemy każdego dnia, aby zbliżyć rolników do konsumentów.

Jaki wpływ mogę mieć na lokalną społeczność kupując lokalnie warzywa i owoce?

Portal PlonyPola jest zbudowany w celu połączenia drobnych rolników, sadowników oraz rzemieślniczych zakładów spożywczych z lokalnymi konsumentami.

Producenci nie tylko mają okazję zwiększyć swoje dochody, ale poznać sąsiadów. Możliwość oferowania bezpośrednio warzyw i owoców przez rolników skutkuje wyższym dochodem dla niego.

Jaki jest czas potrzebny na dostawę?

Nie istnieje średni czas dostawy. Rolnicy, dostawcy oferują dowóz do domu owoców i warzyw w określone, wybrane dni. Portal drobnych rolników Plony Pola jest serwisem ogłoszeniowym a nie portalem transakcyjnym. Klienci nie zawierają zamówień lecz widzą ogłoszenia rolników i sadowników. Dostawy odbywają się w promieniu kilku, kilkudziesięciu kilometrów od lokalizacji rolnika.

Kto dostarcza zamówienie do moich drzwi?

Drobni rolnicy, sadownicy najczęściej sami dostarczają dostawy. Handlowcy robią to w ramach własnej działalności.

Cześć!

Szukamy dostawców świeżych owoców i warzyw!

Prześlij nasz adres, PlonyPola.pl osobie, od której kupujesz na lokalnym rynku warzywa i owoce.

Poproś, aby dodał swoje ogłoszenie. Za darmo!