Warzywa od rolnika. Rozwój rynku dostaw warzyw od rolników do klientów

Oferuj warzywa od rolnika poprzez działania marketingu bezpośredniego dostępnych dla producentów:

 • pl – portal ogłoszeniowy dla rolników, sadowników, producentów rolnych.
 • Przydrożne stoiska do bezpośredniej sprzedaży całych owoców i warzyw.
 • Zbieranie owoców przez konsumentów w gospodarstwach.
 • Rolnictwo wspierane przez społeczność pozwala konsumentom na przedpłatę za część produktów, które będą dostarczane przez cały sezon.
 • Agroturystyka obejmuje wszelkie operacje lub działania oparte na rolnictwie, które przyciągają gości do gospodarstwa lub rancza.
 • E-handel to kupno i sprzedaż towarów i usług lub przekazywanie funduszy lub danych za pośrednictwem sieci elektronicznej, głównie Internetu. Te transakcje biznesowe odbywają się albo jako business-to-business, albo business-to-consumer.

Oferuj warzywa od rolnika poprzez sprzedaż produktów do gastronomii

Foodservice jest terminem zbiorczym, który odnosi się do miejsc, gdzie ludzie kupują żywność do natychmiastowego spożycia. Mogą to być restauracje, kawiarnie, kafeterie, punkty sprzedaży w centrach handlowych, food trucki, wózki z hotdogami i hamburgerami lub gotowe do spożycia przekąski i posiłki w sklepach ogólnospożywczych.

Może to również obejmować gotowe do spożycia potrawy w sklepie spożywczym, które zazwyczaj znajdują się w dziale delikatesów. Każdy z nich posiada swoje własne wymagania co do tego, czy jest zainteresowany zakupem owoców i warzyw bezpośrednio od rolnika. Szefowie kuchni często starają się stworzyć menu kuchni lokalnej, aby sprzedawać je bezpośrednio konsumentom.

Istnieje potencjalna możliwość sprzedaży warzyw i owoców i nabiału, które produkujesz, jak również przetworzonej żywności dla operatorów gastronomicznych i szefów kuchni.

Świeże owoce i warzywa od rolnika mogą być sprzedawane do gastronomii bezpośrednio przez producentów. Przetworzona żywność, taka jak wypieki, dżemy i galaretki, pakowane owoce i warzywa oraz krojone owoce i warzywa muszą być przygotowywane w odpowiednich, sanitarnych warunkach.

Wszystkie produkty spożywcze z wyjątkiem owoców i warzyw sprzedawane do gastronomii muszą być odpowiednio zapakowane. Jedną z zalet sprzedaży do foodservice jest to, że możesz pakować produkty spożywcze luzem i opakowanie i etykieta są czysto funkcjonalne, a zatem tańsze. W przeciwieństwie do sprzedaży detalicznej, gdzie opakowanie i etykieta muszą być atrakcyjne dla konsumentów, co zazwyczaj oznacza większe inwestycje w projektowanie i zamawianie opakowań i etykiet dla handlu detalicznego.

Oferuj warzywa od rolnika poprzez sprzedaż do punktów handlu detalicznego

Handel detaliczny to miejsce, w którym konsumenci kupują żywność do późniejszej konsumpcji. Potencjalne możliwości sprzedaży detalicznej owoców i warzyw to sklepy spożywcze i sklepy z żywnością ekologiczną. Przetwory spożywcze możesz sprzedawać do sklepów spożywczych, sklepów z żywnością specjalistyczną, a nawet sklepów z upominkami.

Świeże owoce i warzywa możesz sprzedawać do sklepów detalicznych bezpośrednio. Przetworzona żywność, taka jak wypieki, dżemy i galaretki, pakowane owoce i warzywa oraz krojone owoce i warzywa musisz przygotowywać w odpowiednich warunkach.

Wszystkie produkty spożywcze z wyjątkiem owoców i warzyw sprzedawane w detalu muszą być odpowiednio zapakowane i oznakowane.

Podczas przygotowywania owoców i warzyw do sprzedaży detalicznej dla konsumentów, jest zazwyczaj więcej wysiłku. To większa inwestycja związana z projektowaniem i produkcją atrakcyjnej etykiety, która będzie zachęcać konsumentów do zauważenia produktu na pełnej innych produktów półce sklepowej.

Będziesz także chciał mieć profesjonalnej jakości opakowanie, który jest odpowiedni dla produktu, który chcesz sprzedać. Istnieją inne wymagania związane z sprzedażą do sprzedaży detalicznej, które musisz brać pod uwagę.

Oferuj warzywa od rolnika poprzez sprzedaż klientom w domach

Po to stworzyliśmy Plony Pola. Aby łączyć rolników, sadowników, producentów rolnych, rzemieślnicze zakłady żywnościowe bezpośrednio z klientami. Tworzymy rynek peer to peer,. Bardzo bliskie są nam hasła

 • Kupuj lokalnie warzywa od rolnika.
 • Prosto z pola.
 • Owoce do domu.
 • Warzywa od rolnika.
 • Bezpośrednio od rolnika.
 • Ekologiczne warzywa z dostawą do domu.

Te wszystkie frazy wpisują dzisiaj klienci, aby znaleźć lokalnego dostawcę owoców do domu.

Cześć!

Szukamy dostawców świeżych owoców i warzyw!

Prześlij nasz adres, PlonyPola.pl osobie, od której kupujesz na lokalnym rynku warzywa i owoce.

Poproś, aby dodał swoje ogłoszenie. Za darmo!